Strona główna Biznes Zleć usługę i rozlicz się z wykonawcą w aplikacji Fixly
fixly

Zleć usługę i rozlicz się z wykonawcą w aplikacji Fixly

przez redakcja serwisu

Fixly, aplikacja do zlecania usług i znajdowania fachowców, wprowadza płatności. Oznacza to, że zamawiając usługi będzie można rozliczyć je bezpośrednio przez Fixly.

Fixly to popularna aplikacja do zlecania usług i znajdowania fachowców. Remont, montaż mebli, naprawa samochodu czy organizacja imprezy – to tylko niektóre z dostępnych kategorii, które można znaleźć na Fixly. Obecnie w aplikacji zarejestrowanych jest już ponad 200 tysięcy wykonawców w całej Polsce. Aby skorzystać z usług któregoś z nich, wystarczy dodać zapytanie, określić zakres prac oraz podać swoją lokalizację. Aplikacja połączy użytkownika z odpowiednimi fachowcami i specjalistami w okolicy.

Od niedawna Fixly wprowadziło nową funkcjonalność, która pozwala nie tylko zlecić usługę, ale także opłacić ją bezpośrednio w aplikacji. Jak podają przedstawiciele serwisu, Płatności Fixly mają rozwiązać główne problemy osób zlecających usługi, które związane są z kwestiami bezpieczeństwa, jakości czy terminowości prac. O tym, że może być to bardzo kusząca funkcjonalność dla wielu użytkowników nie trzeba nikogo przekonywać. Jak wynika z raportu “Polski e-commerce 2020”, jesteśmy społeczeństwem chętnie korzystającym z płatności internetowych. Aż 90% osób, które dokonały zakupów w Internecie w 2020 roku, zapłaciło za nie online.

Jak działają Płatności Fixly?

Zlecający dodaje zapytanie, wybiera wykonawcę, a następnie ustala kwotę za usługę. Uzgodnioną stawkę wpłaca w aplikacji, a pieniądze zabezpieczone są na czas realizacji zlecenia. Gdy usługa dojdzie do skutku klient potwierdza, że wszystkie umówione prace zostały wykonane, a wpłacone środki trafiają do wykonawcy.

Cały proces jest bardzo wygodny i intuicyjny, a za korzystanie z funkcjonalności aplikacja nie pobiera żadnej prowizji. Obecnie Płatności Fixly dostępne są w wybranych kategoriach, m.in.: montaż mebli, pogotowie hydrauliczne czy podłączanie sprzętu AGD. Serwis planuje jednak stopniowo rozszerzać katalog dostępnych usług.

0 komentarz
0

Zostaw komentarz