Strona główna Giełda Ultimate Games zawarła umowę na port i wydanie SimAirport
akcje gier

Ultimate Games zawarła umowę na port i wydanie SimAirport

przez redakcja serwisu

Spółka Ultimate Games podpisała umowę z LVGameDev LLC z siedzibą w Austin (Teksas, USA), na mocy której wykona port i wyda grę SimAiport na konsolę Microsoft Xbox. Umowa przewiduje możliwość współpracy w zakresie wydania tytułu na pozostałych konsolach, tzn. Nintendo Switch, PlayStation 4/5, a także port pozostałych gier z portfolio dewelopera.

– Miło nam ogłosić, że podpisaliśmy umowę z globalnym deweloperem LVGameDev LLC z siedzibą w Austin (Teksas, USA) na przygotowanie portu i wydanie gry SimAiport na konsolę Microsoft Xbox. Bardzo cieszymy się na wykonanie umowy dla tak doświadczonego studia. Liczymy, że obecny projekt zapoczątkuje długofalową współpracę i kolejne realizacje. Zawarta umowa obejmuje możliwość współpracy w zakresie wydania SimAirport na Nintendo Switch, PlayStation 4/5 oraz port innych tytułów z portfolio LVGameDev LLC  – mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

SimAirport to propozycja gry z gatunku management tycoon

 Mechanika rozgrywki polega na budowaniu międzynarodowego centrum lotniczego, obsługującego niezliczone liczby pasażerów.

– SimAirport łączy w sobie elementy strategii oraz ekonomii. Gracz będzie zarządzać lotniskiem i realizować usługę na możliwie jak najwyższym poziomie, aby osiągnąć wysokie zyski. To z pewnością ciekawa rozgrywka dla miłośników lotnictwa i podróży. W SimAirport gracze będą mogli od kulis poznać funkcjonowanie centrum lotniczego  – mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

W harmonogramie najbliższych premier Ultimate Games są, m.in. gry Farming Life, Bakery Simulator oraz Car Mechanic Simulator 18. Pod koniec roku spółka planuje udostępnić darmowy prolog gry Priest Simulator.

0 komentarz
0

Zostaw komentarz