Strona główna Giełda Sylen Studio udostępniło demo gry Komornik: Nieskruszony na platformie Steam
rozwoj platformy stream

Sylen Studio udostępniło demo gry Komornik: Nieskruszony na platformie Steam

przez redakcja serwisu

Wersja demonstracyjna gry Komornik: Nieskruszony produkcji Sylen Studio jest już dostępna dla graczy za pośrednictwem platformy Steam. Premiera pierwszej produkcji studia odbędzie się jeszcze w tym roku.

Komornik: Nieskruszony jest produkcją na styku gry paragrafowej, gry RPG i visual novel, osadzoną w książkowym świecie Michała Gołkowskiego.

– To ważny moment dla Sylen Studio – właśnie przekazaliśmy w ręce graczy wielomiesięczne efekty prac naszego ambitnego zespołu. Gracze i fani powieści fantasy Michała Gołkowskiego mają już możliwość zapoznania się z naszą pierwszą produkcją. Liczymy, że wersja demonstracyjna gry spotka się z pozytywnym odbiorem środowiska gamingowego – komentuje Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

Wersja demonstracyjna produkcji zostanie zaprezentowana podczas jesiennej edycji Festiwalu Steam Next, który odbędzie się w dniach od 1 do 7 października

Sylen Studio zgłosiło także demo gry Komornik: Nieskruszony do konkursu Pixel Awards Europe 2021, który jest częścią programu Pixel Heaven Games Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 października i będzie to już dziewiąta edycja największego wydarzenia w Europie dedykowanego niezależnym twórcom gier i samym graczom.

0 komentarz
0

Zostaw komentarz