Strona główna Giełda Premiera Gas Station Simulator w pełnej wersji już w sierpniu
premiera gas

Premiera Gas Station Simulator w pełnej wersji już w sierpniu

przez redakcja serwisu

DRAGO entertainment – notowany na NewConnect producent gier, ogłosił że pełna wersja autorskiego tytułu studia pt. Gas Station Simulator zadebiutuje na rynku w sierpniu br. Twórcy symulatora rozbudowy i odnowy stacji benzynowej poinformowali również, że projekt przekroczył właśnie 100 000 zapisów na wishliście, a darmowy prolog do gry pobrało 250 000 użytkowników platformy Steam. Jednocześnie gra posiada ponad 90% pozytywnych recenzji. Rolę wydawcy projektu na PC pełni spółka Movie Games, jednocześnie jeden z akcjonariuszy DRAGO entertainment.

– Nasza gra Gas Station Simulator weszła w ostatnią fazę developmentu, który od początku przebiega zgodnie z założeniami. Jesteśmy na ostatniej prostej przed premierą pełnej wersji, która nastąpi w najbliższych tygodniach. Nasz symulator odnowy stacji benzynowej powinien pojawić się na rynku już w sierpniu – mówi Lucjan Mikociak, szef i współzałożyciel DRAGO entertainment. – Od początku cieszą nas bardzo dobre opinie na temat symulatora, świetne statystyki pobrań prologu, które mają stałą tendencję wzrostową oraz zapisów na Wishlistach, co świadczy o tym, że duża rzesza fanów Gas Station Simulator oczekuje na naszą grę. Dokładną datę premiery podamy niebawem – dodaje Lucjan Mikociak.

Gas Station Simulator pozwala na rozbudowę i odnowę zniszczonej stacji benzynowej

Gracz może zajmować się renowacją i zagospodarowaniem zarówno samego budynku stacji, dojazdu do niej oraz terenu wokół. Użytkownik również ma za zadanie wyposażyć stację paliw w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność unikalnej stacji benzynowej.

– Pełna wersja Gas Station Simulator będzie wydana w 12 wersjach językowych. Ponadto gracz będzie mógł skorzystać z licznych elementów, które będą użyte do aranżacji swojej stacji paliw – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku – mówi Lucjan Mikociak.

DRAGO entertainment poinformowało w czerwcu tego roku o zawarciu listu intencyjnego z MD Games na port gry Gas Station Simulator do wersji PlayStation i Xbox, co ma mieć przełożenie na wzrost wyników finansowych spółki.

0 komentarz
0

Zostaw komentarz