Strona główna Na czasie X-MediaGroup i platforma Baselinker łączą siły
rozwoj firm

X-MediaGroup i platforma Baselinker łączą siły

przez redakcja serwisu

Baselinker jest dobrze znanym systemem do integracji platform e-commerce, dzięki niemu możliwe staje się zautomatyzowanie wielu procesów w firmie, dlatego można polecić go każdemu przedsiębiorcy stawiającemu na innowacyjne rozwiązania dające szereg nowych możliwości.

X-MediaGroup nie pozostaje w tyle i również nawiązało współpracę z topową platformą Baselinker, aby móc świadczyć kompleksowe usługi na jeszcze wyższym poziomie.

X-MediaGroup stawia na ciągły rozwój i nawiązuje kolejną owocną współpracę

X-MediaGroup jest prężnie rozwijającą się firmą, która pozyskuje coraz więcej klientów i partnerów. Nie mogło zabraknąć nawiązania współpracy z platformą Baselinker uznawaną za numer jeden wśród integratorów na polskim rynku. X-MediaGroup może pochwalić się certyfikatem Allegro Ads. Zajmuje się promowaniem firm w mediach społecznościowych oraz dystrybucją zarówno w mediach, jak i w sieci. Oferta dotyczy między innymi e-commerce i pomocy w uzyskaniu statusu Super Sprzedawcy Allegro, poprawieniu jakości sprzedaży. Najpowszechniejszą formą e-commere są sklepy internetowe, ale w przypadku handlu elektronicznego dostępnych jest szereg innych możliwości dla biznesu, o czym doskonale wie X-MediaGroup. W celu podniesienia jakości świadczonych usług podąża za dynamicznym rozwojem świata commerce, wykorzystując nowe narzędzia i możliwości ciągłego śledzenia trendów na rynku. Ma być szybciej, taniej i lepiej. Tego oczekują klienci, granice pomiędzy handlem online a offline zacierają się coraz bardziej. Należy wobec tego postawić na sprzedaż wielokanałową, budować pozytywny wizerunek, relacje i komunikację z klientem. Istotne jest skuteczne promowanie sklepu i produktów, wzrost poziomu obsługi klienta, wykorzystanie mediów społecznościowych. Skutecznymi narzędziami e-commerce są także blogosfera i sieci afiliacyjne. Z kolei przy wykorzystaniu narzędzi analitycznych można uzyskać informacje o mocnych i słabych punktach swojego e-sklepu, co pozwoli na opracowanie skuteczniejszej strategii marketingowej i rozwijanie biznesu.

Do grona partnerów X-MediaGroup już dawno dołączyły znane serwisy takie jak YouTube, TIDAL, Spotify, Google Play, Deezer. Teraz przyszedł czas na Baselinker, czyli system integrujący sklepy internetowe z rozmaitymi platformami sprzedaży. Umożliwia masowe wystawianie produktów, przekazywanie zamówień przychodzących, dwustronną synchronizację, integracje z firmami kurierskimi i e-sklepami. Można w pełni kontrolować stany i ceny towarów, zautomatyzować obsługę, oszczędzić czas i monitorować wszystkie błędy. Klienci mają do dyspozycji szereg najpopularniejszych programów księgowych, brokerów, operatorów logistycznych, drukarki do drukowania w chmurze/paragonów, aplikacji, rozbudowę API. Jeśli ktoś szuka narzędzia oferującego kompleksową obsługę wszystkich zamówień i to w jednym miejscu, to warto postawić właśnie na Baselinker. Umożliwia masowe wystawianie aukcji i ofert, a wszystko zajmuje dosłownie chwilę, wystarczy kilka kliknięć. Kolejną zaletą jest wzrost bezpieczeństwa, co jest kwestią priorytetową dla każdego przedsiębiorstwa. Wszystkie dane wprowadzane do systemu mają tworzone kopie zapasowe, jest on też regularnie aktualizowany, do dyspozycji klientów jest też sprawna obsługa techniczna.

0 komentarz
0

Zostaw komentarz