Strona główna Giełda W 2022 r. na PS4 i Xbox pojawi się Gas Station Simulator od DRAGO entertainment
gielda gier

W 2022 r. na PS4 i Xbox pojawi się Gas Station Simulator od DRAGO entertainment

przez redakcja serwisu

Notowany na NewConnect DRAGO entertainment planuje, aby tytuł Gas Station Simulator z portfolio produkcyjnego spółki, w 2022 r. dostępny był w wersji na PlayStation4 i Xbox. Za wykonanie portów odpowiada studio MD Games. Producent gier wideo wkrótce ogłosi datę premiery pełnej wersji tytułu w wersji na PC.

– Z uwagi na to, że Gas Station Simulator wielkimi krokami zbliża się ku premierze na Steam – aktualnie ustalamy dokładny termin – tym bardziej miło mi poinformować, że nasz tytuł otworzy się także dla graczy konsolowych. Będzie to możliwe dzięki zawartej dzisiaj umowie ze studiem MD Games. Nasz partner będzie odpowiedzialny za porty projektu na platformy PlayStation4 i Xbox. Planujemy, aby ich premiery odbyły się w przyszłym roku. Współpracowaliśmy już z MD Games przy okazji portu THS na konsole i z pełną satysfakcją powierzamy im kolejny nasz projekt. – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment.

Gas Station Simulator pozwala na rozbudowę i odnowę zniszczonej stacji benzynowej

Gracz może zajmować się renowacją i prowadzeniem stacji benzynowej ulokowanej pośrodku pustyni, wzdłuż amerykańskiej autostrady. Użytkownik również ma za zadanie wyposażyć stację paliw w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność unikalnej stacji benzynowej. Pełna wersja gry z pewnością jeszcze zaskoczy graczy i z niecierpliwością czekamy, aż trafi w ich ręce – dodaje Joanna Tynor.

Fani tego projektu obecnie mają możliwość zapoznania się z prologiem gry dostępnym na platformie Steam. Gas Station Simulator: Early Days obecnie liczy niespełna 280 000 pobrań.

Gas Station Simulator to nie jedyny tytuł, który studio kieruje do graczy konsolowych. 2 lipca na PS4 i Xbox zadebiutował Treasure Hunter Simulator. To rozbudowana gra przygodowa, która pozwala odkrywać zaginione skarby. Rolę wykonawcy portów pełni MD Games. W czerwcu zespół DRAGO entertainment zapowiedział sequel do wspomnianego projektu Treasure Hunter Simulator.

Jednocześnie spółka pracuje nad kilkoma pozostałymi tytułami, tj. Winter Survival Simulator, Food Truck Simulator, Airport Contraband, czy Red Frost.

0 komentarz
0

Zostaw komentarz