Strona główna Biznes Getin Bank wprowadza płatności Google Pay dla kart VISA
google pay

Getin Bank wprowadza płatności Google Pay dla kart VISA

przez redakcja serwisu

Getin Bank poszerza usługę Google Pay o możliwość dodawania kart VISA. Do tej pory usługa ta była dostępna jedynie dla posiadaczy kart Mastercard. Obecnie, w przypadku kart VISA, możliwa będzie również tokenizacja płatności w aplikacji Google Pay. Karta Visa w portfelu mobilnym Google Pay pozwala na bezpieczne i wygodne zakupy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich oferowanych przez wystawcę karty benefitów, takich jak chargeback czy Visa Oferty.

Karta Visa w portfelu mobilnym Google Pay pozwala na bezpieczne i wygodne zakupy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich oferowanych przez wystawcę karty benefitów, takich jak chargeback czy Visa Oferty. Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w Internecie, sklepach i nie tylko.

 To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu do wykonania płatności wystarczy telefon z aktywną usługą Google Pay

Usługa będzie dostępna dla wszystkich kart VISA dostępnych w obecnej ofercie Banku. Oznacza to, że każda zamówiona przez Klienta karta VISA będzie działała w usłudze Google Pay. Posiadacze kart VISA mogą sprawdzić, czy nowa usługa może objąć również ich dotychczasowe karty. Są o karty o początkowym numerze: 416520, 416521, 439608, 439613, 439614, 439615.

0 komentarz
0

Zostaw komentarz