Strona główna Na czasie Branża technologiczna i ekologiczna to bardzo szerokie pojęcie
eko technologie

Branża technologiczna i ekologiczna to bardzo szerokie pojęcie

przez redakcja serwisu

Czy technologia i ekologia mogą iść w parze? Jak najbardziej. O tym jak można działać równolegle na tych dwóch płaszczyznach i osiągać sukcesy opowie Robert Pniewski – właściciel Świata OZE

Proszę przybliżyć specyfikę Państwa branży, czym zajmuje się Świat OZE?

Branża technologiczna i ekologiczna to bardzo szerokie pojęcie. Świat OZE skupił się przede wszystkim na dystrybucji systemów rekuperacji rozproszonej. PRANA skutecznie rekuperuje powietrze, wymusza jego prawidłowy obieg, odprowadza z domu nadmiar wilgoci eliminując parowanie szyb, ryzyko pleśni i zagrzybienia. Naszą misją jest dostarczanie sprawdzonych systemów do domów polskich rodzin. Producent rekuperatorów Prana zastosował połączenie materiałów i technologii przywracających naturalne właściwości powietrza. W wyniku tych rozwiązań uzyskano powietrze czyste, czynnie dezynfekowane, z zachowaniem wszystkich pożądanych składników energetycznych (składu jonowego). Jest to dla nas bardzo ważne ponieważ łączymy naszą misję z pracą.

Jak duża jest konkurencja w Państwa branży?

Jest kilkoro dostawców na rynku. Świadomość tego motywuje nas do jeszcze większego skupienia na jakości naszej pracy i dostosowywaniu do zmieniających się wymagań naszych klientów. Jesteśmy doradcami w swoim fachu a nie hurtowymi sprzedawcami. Słuchamy naszych klientów, wprowadzamy rozwiązania, których oczekują. Idziemy z postępem i dajemy to co najlepsze na rynku.

Jakie korzyści oferują Państwo swoim klientom? Jakie potrzeby zaspokajają Państwa usługi i produkty lub jakie problemy rozwiązują?

Rekuperator PRANA to prostoliniowy system wentylacji mechanicznej z rekuperacją. System wentylacji Prana wyprowadza z pomieszczenia zanieczyszczone powietrze w tym mikro cząsteczki kurzu i dymu, wprowadzając do środka czyste i świeże powietrze z zewnątrz. Strumienie powietrza przebiegają przez system miedzianego  antyseptycznego wymiennika ciepła, ulokowanego wewnątrz modułu  operacyjnego, przy czym są kanały te podzielone między sobą zarówno  wewnątrz modułu operacyjnego, jak również na „wlocie – wylocie”. Dzięki czemu nie mieszają się zapewniając skuteczność odzysku energii a więc oszczędności do 96%.Osiągamy właściwości bardzo czystego powietrza w domu, a tym samym dajemy naszym klientom zdrowie. Nie tylko grzyb, ale również wilgoć bardzo niekorzystnie wpływają na stan zdrowia ludzi, a zwłaszcza dzieci, prowadząc w skrajnych sytuacjach do zagrożenia bezpośredniego. Jest to szczególnie ważne teraz kiedy w czasie pandemii tak dużo czasu nasze rodziny spędzają w domu.

Proszę pokrótce opisać Państwa firmę oraz plany rozwoju.

Jesteśmy firmą rodzinną a zatem śmiało możemy powiedzieć, że wiemy, co jest ważne z punktu widzenia naszych najbliższych. Zdrowie, w każdym wymiarze, stało się dziś najważniejsze. Bardzo często nie jesteśmy świadomi tego jak czyste powietrze zmienia jakość naszego życia. Chcemy o tym mówić. Klienci, którzy zdecydowali się na rekuperatory nie wyobrażają sobie teraz funkcjonowania bez nich. Cały czas staramy się spełniać oczekiwania klientów. W ostatnim czasie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie oferty LoanByLink czyli prostego finansowania na raty naszych rekuperatorów. Rozkładając zakupy

Co zdecydowało o wyborze LoanByLink jako dostawcy płatności ratalnych?

LoanByLink to bardzo prosty, ale nowoczesny moduł. Chcieliśmy, żeby proces ratalny był dla naszych klientów prosty i szybki a oferta najlepsza. Dodatkowo firma reklamowała się, że integracja trwa krótko a mieliśmy już doświadczenie z innych instytucji, gdzie wcale proces nie był szybki a już na pewno nie prosty. Ponadto, możemy sprzedawać nasze produkty na raty przez Facebook i inne media społecznościowe – w dobie smartfonów to wygodne rozwiązanie dla naszych Klientów. Daliśmy szansę prostym ratom i nie zawiedliśmy się.

Jak przebiegało wdrożenie płatności?

Dokładnie tak jak jest w informacji na stronie. Zarejestrowaliśmy się w systemie jako partner, zweryfikowaliśmy firmę i uruchomienie modułu nastąpiło od razu. W ciągu kilku godzin mogliśmy już udostępnić płatność ratalną.

Co przyniesie ta współpraca?

Z całą pewnością umożliwi zakup tym klientom, którzy nie mogą pozwolić sobie na jednorazową płatność. To bardzo ważne, bo dzięki temu możemy dotrzeć do większej ilości Klientów, którzy też chcą cieszyć się świeżym powietrzem w swoim domu. Wybraliśmy dostawcę, który jest uczciwy i oferuje dobre warunki. Dużym atutem jest fakt, że cały proces wnioskowania o finansowanie naszych rekuperatorów jest on-line. Klienci robią to z domu i decyzja często jest nawet po 5minutach.

Jakie kryteria, wymagania trzeba spełnić, aby nawiązać z Państwem współpracę?

Podejmujemy rozmowy tyko z uczciwymi i sprawdzonymi partnerami i to jest warunek, który jest obligatoryjny. Nasi klienci nam ufają i zaufanie nie może zostać zachwiane. Na tym opiera się nasza filozofia.

0 komentarz
0

Zostaw komentarz